Dailymotion

1.36.12 içinAndroid

5.0

1

Sınırsız bir katalogdan her gün yeni videolar keşfedin

356.4k

Bu uygulamayı oyla

Dailymotion bugün bulabileceğiniz en popüler video uygulamalarından biridir. Otuz milyonun üzerindeki video kataloğuyla her geçen gün tahmin edebileceğiniz her türlü kaynaktan gelen çeşitli içeriklerle daha da büyür.

Dailymotion'un Android versiyonuyla, kendi çalma listelerinizi oluşturabilir ve videolarınızı eş zamanlayabilirsiniz, hem de hepsini en iyi kaliteyle ve herkes için erişilebilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Her gün farklı kanallar üzerinde yüzlerce yeni videoyu keşfedebilirsiniz: haberler, konserler, tv ve hatta bazıları tamamen yüklenen filmlere ayrılmıştır. Uygulamanın esas amacı inanılmaz kalitedeki yeni videolarla sizi eğlendirmektir.

Ayrıca, mevcut kanalların herhangi birini takip edebilirsiniz, böylece yeni bir şey yüklendiğinde bir bildirim alırsınız ve istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kendi kanalınızı da oluşturabilir ve yüklemek için videolar kaydedebilirsiniz.

İzlediğiniz videolar telefonun hafızasına kaydedilebilir; böylece internet bağlantısı olmadan onları daha sonra izleyebilirsiniz, ki bu kesinlikle Dailymotion'un kazanma şansını arttıran esas özelliklerinden biri.
Uptodown X